KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8761146
nr 876 1146
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Stämpelsignerad, Galärvarvet, motivet: 19x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:28:14
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
17 feb
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell